Assessed value
$398,320
$314,530 bldg · $83,790 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS100
Year built
2006
4,794 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 2006
- Living area
- 4,794 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Vinyl
- Heat
- FHA · Geo Thermal
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Rail Tree Hill Rd
32 RAIL TREE HILL RD
$206,950 · Built 2001
40 RAIL TREE HILL RD
$195,660 · Built 1989
48 RAIL TREE HILL RD
$301,630 · Built 2009
53 RAIL TREE HILL RD
$378,030 · Built 2001
58 RAIL TREE HILL RD
$192,850 · Built 1994
67 RAIL TREE HILL RD
$265,060 · Built 2005
71 RAIL TREE HILL RD
$203,980 · Built 1993
72 RAIL TREE HILL RD
$287,770 · Built 1992