Skip to main content

Parcel · Map 16310

30 MILL RD

Owner: GREEN JENNIFER M

Assessed value

$290,850

$205,930 bldg · $84,920 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2007

2,786 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2007
Living area
2,786 sqft · 2.0 stories