Skip to main content

Parcel · Map 162800

21 ORCHARD LANE

Owner: FEINMAN JAIME

Assessed value

$198,170

$133,160 bldg · $65,010 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1999

1,974 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1999
Living area
1,974 sqft · 1.8 stories
Exterior
Aluminum
Heat
FHA · Propane

Recorded sales

  1. Apr 6, 2017

    Bk/Pg OPM-160102

    $165,000

More on Orchard Lane