Skip to main content

Parcel · Map 159700

162 FLANDERS RD

Owner: HOLZBAUR FREDERICK W

Assessed value

$231,470

$163,130 bldg · $68,340 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

2001

2,568 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
2,568 sqft · 2.0 stories