Skip to main content

Parcel · Map 158600

158 HAZEL PLAIN RD

Owner: KOLENDA ERIC & ELIZABETH

Assessed value

$199,950

$137,700 bldg · $62,250 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1998

2,085 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1998
Living area
2,085 sqft · 1.7 stories