Skip to main content

Parcel · Map 148600

149 OLD TOWN FARM RD

Owner: HART GILBERT F

Assessed value

$199,390

$130,780 bldg · $68,610 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1997

1,994 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1997
Living area
1,994 sqft · 1.5 stories