Skip to main content

Parcel · Map 143200

23 HERITAGE DR

Owner: FEOLA FRANK L & MARIE S

Assessed value

$196,560

$132,300 bldg · $64,260 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1995

2,257 sqft

Building

Style
Dutch Colonial
Year built
1995
Living area
2,257 sqft · 1.9 stories
Exterior
Clapboards
Heat
HWBB · Oil

Recorded sales

  1. Oct 14, 2016

    Bk/Pg OPM-160006

    $238,000

More on Heritage Dr