Skip to main content

Parcel · Map 141500

152 WESTWOOD RD

Owner: MEADY LESLIE DUVAL

Assessed value

$161,750

$87,910 bldg · $73,840 land

Acreage

Land use

Residential

OS100

Year built

1997

1,536 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1997
Living area
1,536 sqft · 1.0 story