Skip to main content

Parcel · Map 1400

48 ORCHARD AVE

Owner: FEOLA SARA E & LAWRENCE J

Assessed value

$232,820

$170,580 bldg · $62,240 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1998

2,672 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1998
Living area
2,672 sqft · 2.0 stories
Exterior
Clapboards
Heat
FHA · Propane

Recorded sales

  1. Jul 1, 2015

    Bk/Pg OPM-140135

    $323,000

More on Orchard Ave