Skip to main content

Parcel · Map 138500

362 TRANSYLVANIA RD

Owner: GRUSCZAK JOSEPH EST OF; DANIEL J MAHANEY EXECUTOR

Assessed value

$509,830

$396,950 bldg · $112,880 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

1994

6,334 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
1994
Living area
6,334 sqft · 2.0 stories

362 TRANSYLVANIA RD — Woodbury Land Records