Assessed value
$341,960
$270,850 bldg · $71,110 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS100
Year built
2006
3,673 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 2006
- Living area
- 3,673 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- Other · Oil
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Coach Light Drive
26 COACH LIGHT DRIVE
$488,210 · Built 2011
35 COACH LIGHT DRIVE
$374,400 · Built 2007
48 COACH LIGHT DRIVE
$465,290 · Built 2007
59 COACH LIGHT DRIVE
$357,880 · Built 2006
87 COACH LIGHT DRIVE
$451,970 · Built 2006
91 COACH LIGHT DRIVE
$354,050 · Built 2006
COACH LIGHT DRIVE
$8,220 · Built 0
COACH LIGHT DRIVE
$3,100 · Built 0