Assessed value
$287,580
$219,540 bldg · $68,040 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS80
Year built
2006
3,032 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 2006
- Living area
- 3,032 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- FHA · Oil
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Meadowbrook Lane
5 MEADOWBROOK LANE
$232,540 · Built 2005
6 MEADOWBROOK LANE
$274,450 · Built 2006
9 MEADOWBROOK LANE
$302,480 · Built 2005
18 MEADOWBROOK LANE
$288,900 · Built 2006
27 MEADOWBROOK LANE
$368,160 · Built 2007
28 MEADOWBROOK LANE
$284,490 · Built 2005
29 MEADOWBROOK LANE
$427,250 · Built 2014
30 MEADOWBROOK LANE
$348,290 · Built 2005