Skip to main content

Parcel · Map 131400

160 WEST SIDE RD

Owner: GORHAM ROBIN W

Assessed value

$127,940

$62,800 bldg · $65,140 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

1998

988 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
988 sqft · 1.0 story