Skip to main content

Parcel · Map 129000

269 UPPER GRASSY HILL RD

Owner: GIRGASKY JOYCE

Assessed value

$180,760

$118,390 bldg · $62,370 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2001

1,196 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2001
Living area
1,196 sqft · 1.0 story