Skip to main content

Parcel · Map 127310

531 UPPER GRASSY HILL RD

Owner: ANDERSON EMILY F

Assessed value

$328,440

$260,400 bldg · $68,040 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2004

3,518 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2004
Living area
3,518 sqft · 2.0 stories