Assessed value
$252,550
$179,720 bldg · $72,830 land
Acreage
—
Land use
Residential
OS60
Year built
2002
2,360 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 2002
- Living area
- 2,360 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- HWBB · Oil
Recorded sales
Jun 26, 2017
Bk/Pg OPM-160155
Jun 26, 2017
Bk/Pg OPM-160156
More on Middle Rd Tpke
14 MIDDLE RD TPKE
$257,130 · Built 2004
26 MIDDLE RD TPKE
$1,120 · Built 0
76 MIDDLE RD TPKE
$193,610 · Built 2007
84 MIDDLE RD TPKE
$286,570 · Built 1990
114 MIDDLE RD TPKE
$251,990 · Built 2003
118 MIDDLE RD TPKE
$234,910 · Built 2001
142 MIDDLE RD TPKE
$407,080 · Built 1993
143 MIDDLE RD TPKE
$383,640 · Built 2010