Skip to main content

Parcel · Map 120020

26 CURTISS MEADOWS

Owner: AMBLER PAUL E & LAURA J

Assessed value

$305,360

$240,170 bldg · $65,190 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2009

2,991 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2009
Living area
2,991 sqft · 2.0 stories