Skip to main content

Parcel · Map 118700

73 FLANDERS RD

Owner: RAY ROBERT E & LORYN A J

Assessed value

$175,280

$111,450 bldg · $63,830 land

Acreage

Land use

Residential

OS60

Year built

2005

1,442 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2005
Living area
1,442 sqft · 1.0 story