Skip to main content

Parcel · Map 10800

180 GREAT HOLLOW RD

Owner: AUFRICHT ERIC R + AUFRICHT WILLIAM M; CO-TTEE OF THE ISABEL AUFRICHT IRREVO

Assessed value

$211,030

$144,880 bldg · $66,150 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

1997

2,036 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1997
Living area
2,036 sqft · 1.7 stories