Skip to main content

Parcel · Map 107600

120 SCUPPO RD

Owner: BUCK PAUL W & DANA A

Assessed value

$334,560

$227,920 bldg · $106,640 land

Acreage

Land use

Residential

OS80

Year built

2007

3,328 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2007
Living area
3,328 sqft · 2.0 stories