Skip to main content

Parcel · Map 105200

243 BACON POND ROAD

Owner: TRIMARKI KEITH J & KATHERINE A

Assessed value

$173,570

$103,580 bldg · $69,990 land

Acreage

Land use

OS60

Year built

1994

1,692 sqft

Building

Year built
1994
Living area
1,692 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Bacon Pond Road

243 BACON POND ROAD — Woodbury Land Records