Skip to main content

Parcel · Map 102500

121 BRUSHY HILL RD

Owner: DUBOS RONALD A & MARY ANN

Assessed value

$271,420

$200,980 bldg · $70,440 land

Acreage

Land use

OS100

Year built

2001

2,806 sqft

Building

Year built
2001
Living area
2,806 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Brushy Hill Rd